ՀՀ պաշտպանության նախարարը մեկնել է Մոսկվա
19 Դեկտեմբերի, 2011 00:00 2011թ. դեկտեմբերի 18-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանը մեկնել է Մոսկվա` ՀԱՊԿ կանոնադրական մարմինների նիստերին մասնակցելու նպատակով:
Համաձայն նիստերի օրակարգի` դեկտեմբերի 19-ին ՀՀ պաշտպանության նախարարը կմասնակցի ՀԱՊԿ պաշտպանության նախարարների խորհրդի, արտգործնախարարների խորհրդի և անվտանգության խորհրդի քարտուղարների կոմիտեի լիագումար համատեղ նիստին և պաշտպանության նախարարների խորհրդի առանձին նիստին, իսկ դեկտեմբերի 20-ին` հավաքական անվտանգության խորհրդի նստաշրջանին:

ARM Defense Minister Left for Moscow
19 December, 2011 00:00On December 18, the ARM Defense Minster Seyran Ohanyan left for Moscow to participate in the sessions of CSTO’s statutory bodies.
On December 19, the ARM Defense Minister is to participate in the joint plenary meeting of CSTO Defense Ministers’ Council, Foreign Minster’s Council, Committee of National Security Secretaries’ Council, as well as in the separate meeting of CSTO Defense Minitsters’ Council. On December 20, Seyran Ohanyan is to participate in the session of CSTO Council.