Ամփոփվել են իրականացված աշխատանքների արդյունքները
20 Հուլիսի, 2022 18:57N զորամիավորումում հուլիսի 20-ին ամփոփվել են 2022 թվականի ուսումնական տարվա 1-ին կիսամյակում իրականացված աշխատանքների արդյունքները։
Զեկույցներ են ներկայացվել մարտական պատրաստականության, մարտական հերթապահության կազմակերպման, անձնակազմի բարոյահոգեբանական վիճակի և զինվորական կարգապահության ամրապնդման ուղղությամբ իրականացված միջոցառումների վերաբերյալ։
Ամփոփելով կատարված աշխատանքները, զորամիավորման հրամանատար, գնդապետ Ա․ Ցականյանը նշել է առկա բացթողումները, տվել դրանց շտկման ցուցումներ, խրախուսել լավագույն արդյունքներ ցուցաբերած ստորաբաժանումներին և զինծառայողներին։

Подведены итоги проведенных работ
20 Июля, 2022 18:5720 июля в армейском корпусе N были подведены итоги работ, проведенных в 1-ом полугодии 2022 учебного года.
Были представлены доклады о принятых мерах по усилению боевой подготовки, организации боевого дежурства, морально-психологического состояния и воинской дисциплины военнослужащих.
Подводя итоги проделанной работы, командир воинской части полковник А. Цаканян отметил имеющиеся недостатки, дал указания по их исправлению, поощрил подразделения и военнослужащих, показавших наилучшие результаты.