Ամփոփվել են իրականացված աշխատանքների արդյունքները
20 Հուլիսի, 2022 18:57N զորամիավորումում հուլիսի 20-ին ամփոփվել են 2022 թվականի ուսումնական տարվա 1-ին կիսամյակում իրականացված աշխատանքների արդյունքները։
Զեկույցներ են ներկայացվել մարտական պատրաստականության, մարտական հերթապահության կազմակերպման, անձնակազմի բարոյահոգեբանական վիճակի և զինվորական կարգապահության ամրապնդման ուղղությամբ իրականացված միջոցառումների վերաբերյալ։
Ամփոփելով կատարված աշխատանքները, զորամիավորման հրամանատար, գնդապետ Ա․ Ցականյանը նշել է առկա բացթողումները, տվել դրանց շտկման ցուցումներ, խրախուսել լավագույն արդյունքներ ցուցաբերած ստորաբաժանումներին և զինծառայողներին։

The results of the work carried out were summed up
20 July, 2022 18:57On July 20, the results of the work carried out in the 1st half of the 2022 academic year were summed up in the N army corp.
Reports were presented on the measures taken to strengthen combat training, the organization of combat duty, the moral and psychological state and the military discipline of the servicemen.
Summing up the results of the work performed, the commander of the military unit, Colonel A. Tsakanyan, noted the existing shortcomings, gave instructions on their correction, encouraged the subdivisions and servicemen who showed the best results.