15 Հոկտեմբերի, 2021 13:13Տեղեկատվական աշխատանքների արդյունավետությունը բարձրացնելու, բանակային միջոցառումները համակարգված լուսաբանելու նպատակով հոկտեմբերի 13-14-ը զորամիավորումների բարոյահոգեբանական ապահովման խմբերի հետ անցկացվել են մասնագիտական, տեսական և գործնական պարապմունքներ:
ՀՀ ԶՈւ բարոյահոգեբանական ապահովման վարչության պետ, գնդապետ Արթուր Պողոսյանը, ՊՆ տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի գլխավոր վարչության պետ Գևորգ Ալթունյանը, ԶՈւ ԳՇ վարչակազմակերպչական վարչության տեղեկատվության բաժնի պետ, գնդապետ Սամվել Ասատրյանն ու այլ բանախոսներ ներկայացրել են մասնագիտական գործունեությանն առնչվող առաջնահերթությունները, խոսել առկա խնդիրների, զորամիավորումների և զորամասերի գործունեության լուսաբանման առանձնահատկությունների մասին, սահմանել առաջիկա անելիքները։

15 October, 2021 13:13On October 13-14, professional, theoretical and practical trainings were held with the groups of moral and psychological support of the Army Corps in order to increase the efficiency of information work and systematic coverage of army events.
Head of the Department of Moral and Psychological Support, Colonel Artur Poghosyan, Head of the Department of Information and Public Relations of the Defence Ministry Gevorg Altunyan, Head of the Information Division of the Administrative Department of the Armed Forces, Colonel Samvel Asatryan and other speakers presented the priorities related to professional activities, spoke about the existing problems, peculiarities of the coverage of the activities of Army Corps and military units, determined the upcoming events.