ՀՀ ԶՈւ ԳՇ պետն ընդունել է ՀՀ-ում Բուլղարիայի ռազմական կցորդին
24 Հուլիսի, 2021 14:26Հուլիսի 24-ին ՀՀ ԶՈւ գլխավոր շտաբի պետ, գեներալ-լեյտենանտ Արտակ Դավթյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Բուլղարիայի Հանրապետության դեսպանության ռազմական կցորդ, փոխգնդապետ Յանչո Կոմիտովին:
Արտակ Դավթյանը շնորհակալություն է հայտնել ռազմական կցորդին Հայաստանի Հանրապետությունում վերջին չորս տարիների իր առաքելության ընթացքում ծավալած արդյունավետ աշխատանքի և երկկողմ ռազմական համագործակցության ամրապնդման գործում ունեցած ավանդի համար, մաղթել հաջողություններ հետագա գործունեության մեջ:

The Chief of General Staff of the RA Armed Forces received the Bulgarian military attaché to the RA
24 July, 2021 14:26On July 24, Chief of the General Staff of the RA Armed Forces, Lieutenant General Artak Davtyan received Military Attaché of the Embassy of the Republic of Bulgaria in the Republic of Armenia, Lieutenant Colonel Yancho Komitov.
Artak Davtyan thanked the military attaché for his effective work during his mission in the Republic of Armenia during the last four years, his contribution to the strengthening of bilateral military cooperation, and wished him success in his further activities.