1 Հունիսի, 2021 18:55ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը, «Հայտեք» կիբեռանվտանգության կենտրոնի հետ համատեղ, զինված ուժերի կարիքների համար տեղեկատվական հաղորդակցային տեխնոլոգիաների և բարձր տեխնոլոգիաների մասնագետների արդի տեխնոլոգիաների խմբում զինվորական ծառայության նշանակելու ընտրության նպատակով հայտարարում է մրցույթ:
Մրցույթին կարող են մասնակցել 2021թ․ ամառային զորակոչին ենթակա զորակոչիկները` հետևյալ մասնագիտություններով.
ծրագրավորում, ցանցային/համակարգային ադմինիստրացիա, կիբեռանվտանգություն:
Մրցույթին մասնակցելու ցանկություն ունեցող զորակոչիկները մինչև 2021թ․ հուլիսի 1-ը ներառյալ կարող են գրանցվել https://atmk.mil.am կայքում:

1 June, 2021 18:55The Ministry of Defence of the Republic of Armenia jointly with the "Hi-Tech" Cyber security Center announces a competition for the selection of specialists in information and communication technologies and high technologies for appointment to the military service in the group of modern technologies for the needs of the armed forces.
The conscripts subject to 2021 summer conscription in the following specialties can take part in the competition:
programming, network / system administration, cybersecurity.
Conscripts wishing to take part in the competition can register on the website https://atmk.mil.am until July 1, 2021 inclusively.