Ամփոփվել են կատարված աշխատանքների արդյունքները
27 Ապրիլի, 2021 18:51Ապրիլի 27-ին 4-րդ զորամիավորման հրամանատար, գեներալ-մայոր Ա. Բուդաղյանի ղեկավարությամբ ամփոփվել են 2021 ուսումնական տարվա առաջին եռամսյակում կատարված աշխատանքների արդյունքները։
Զորամիավորման հրամանատարի տեղակալներն ու ենթակա զորամասերի հրամանատարները ներկայացրել են իրականացված աշխատանքները, առկա խնդիրների լուծմանն ուղղված քայլերի հաջորդականությունը։
Զորամիավորման հրամանատարը համապատասխան հանձնարարականներ է տվել ստորաբաժանումների ղեկավարներին՝ առկա բացթողումների շտկման վերաբերյալ։

The results of the work done were summed up
27 April, 2021 18:51On April 27, under the leadership of the commander of the 4th Army Corps, Major General A. Budagyan, the results of the work done in the first quarter of the 2021 academic year were summed up.
The deputy commanders of the army corps and the commanders of the subordinate military units presented the work done, the sequence of steps aimed at solving the existing problems.
The commander of the army corps gave appropriate instructions to the heads of the subdivisions to eliminate the existing omissions.