Նոր ուսումնական փուլի մեկնարկին նվիրված միջոցառումները շարունակվում են
17 Փետրվարի, 2021 15:30Զորամիավորումներում շարունակվում են նոր ուսումնական փուլի մեկնարկի հանդիսավոր արարողությունները։
Զորամիավորումների և զորամասերի հրամանատարները շնորհավորել են անձնակազմին ուսումնական նոր փուլի մեկնարկի կապակցությամբ, առանձնացրել առաջնային խնդիրները։ Նշվել է, որ անձնակազմի մարտունակությունը բարձր է, և զինծառայողները պատրաստ են կատարել մարտական խնդիրները:
Նոր ուսումնական փուլի մեկնարկով զորամասերում վերսկսվել են պատրաստության պլանով նախատեսված տեսական և գործնական պարապմունքները:

The events dedicated to the start of the new educational stage continue
17 February, 2021 15:30The solemn ceremonies of the beginning of the new educational stage continue in the army corps.
The commanders of the army corps and military units congratulated the personnel on the beginning of the new educational stage, identified the priority issues. It was noted that the combat readiness of the personnel is high, the servicemen are ready to perform combat tasks.
With the start of the new educational stage, the theoretical-practical trainings envisaged by the training plan resumed in the military units.