17 Մարտի, 2020 17:40Հայաստանի Հանրապետությունում համաճարակային իրավիճակով պայմանավորված ՀՀ պաշտպանության նախարարությունում այսուհետ դադարեցվում է քաղաքացիներից, հասարակական կամ այլ կազմակերպություններից թղթային տարբերակով դիմումների, գրությունների և առաջարկությունների ընդունումը` մինչև իրավիճակի կարգավորումը:
Խնդրում ենք Ձեր դիմումները, գրությունները և առաջարկություններն ուղարկել էլետրոնային տարբերակով հետևյալ է/փ հասցեներին.
Հարցերի դեպքում կարող եք աշխատանքային օրերին, ժամը 09:00-ից 18:00-ն, զանգահարել ՀՀ ՊՆ թեժ գիծ` 1-28 կամ (+37412) 21-00-00 հեռախոսահամարներով:
Քաղաքացիների դիմումների և առաջարկությունների հետ կապված` զանգահարել (+37410) 29-43-95 հեռախոսահամարով:

17 March, 2020 17:40
Because of the epidemic situation in the Republic of Armenia, the Ministry of Defense of Armenia will no longer accept the applications, letters and recommendations from the citizens, non-governmental or other organizations in paper form until the situation is resolved.
Please, send your applications, letters and recommendations in the electronic form to the following addresses:
modpress@mil.am
hotline@mil.am
If you have any questions, you can call the hotline of the Ministry of Defense of the Republic of Armenia at 1-28 or (+37412) 21-00-00, on working days from 09:00 to 18:00.