19 Մարտի, 2018 11:24
ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը հայտարարում է մարտի 29-ից 31-ը Երևանում կայանալիք Սպառազինությունների և պաշտպանական տեխնոլոգիաների «ArmHiTec-2018» միջազգային ցուցահանդեսը լուսաբանող լրագրողների հավատարմագրում:
Հավատարմագրման համար անհրաժեշտ է մինչև 2018թ. մարտի 24-ը ՀՀ ՊՆ տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչություն ներկայացնել պաշտոնական նամակ լրատվամիջոցի տնօրենի կամ գլխավոր խմբագրի ստորագրությամբ և ԶԼՄ կնիքով (.pdf կամ .jpg ձևաչափով), որտեղ պետք է նշված լինեն.
դ) լրատվական գործունեություն իրականացնողի և լրագրողի էլեկտրոնային փոստի հասցեներն ու հեռախոսների համարները, փաստաթղթային լուսանկար` հավատարմաքարտի համար (.jpg ձևաչափով):
Հավատարմագրման ենթակա են յուրաքանչյուր լրատվամիջոցը ներկայացնող ոչ ավելի քան 1 լրագրող, 1 լուսանկարիչ կամ տեսաձայնագրման 1 օպերատոր:
Դիմումները կարող են ուղարկվել էլեկտրոնային փոստով` modpress@mil.am հասցեով:
Հավատարմագրման հետ կապված լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք զանգահարել 29 46 38, 29 46 99, հեռախոսահամարներով:

19 March, 2018 11:24
The Armenian Ministry of Defence announces the accreditation of journalists covering the ArmHiTec-2018 international armaments and defence technologies exhibition in Yerevan on 29-31 March.
For accreditation, an official letter (in .pdf or .jpg format) signed by the media outlet’s director or editor-in-chief and stamped by the media outlet’s stamp should be submitted to the Ministry of Defence Information and Public Relations Department by 24 March 2018.
The letter should contain the following:
a) The full name, organisational-legal form and location of the media outlet. If a natural person, his/her full name, and residence address;
b) The full name (as in passport) of the journalist to be accredited;
c) The name (s) of the media outlet (s) the journalist represents;
d) The e-mails and telephone numbers of the media outlet and journalist of the news, a document-size photo for the accreditation card (in .jpg format).