7 Օգոստոսի, 2012 00:00
Ս. թ. օգոստոսի 7-ին ՀՀ պաշտպանության նախարարության վարչական համալիրում տեղի է ունեցել քաղաքացիների հերթական ընդունելությունը: ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանն ընդունել է նախապես ցուցակագրված 36 քաղաքացիների, այդ թվում` ազատամարտիկների, զինծառայողների ընտանիքների անդամների, զոհված ազատամարտիկների հարազատների:
Նրանք նախարարին են ներկայացրել իրենց հուզող հարցերը, որոնք վերաբերել են սոցիալական, իրավական և այլ ոլորտներին: Հանդիպմանը ներկա են եղել նաև ՀՀ ՊՆ և ԶՈւ ԳՇ մի շարք վարչությունների պետեր: Սեյրան Օհանյանը հանձնարարել է քննարկել և համապատասխան լուծում տալ քաղաքացիների կողմից բարձրացված խնդիրներին: Ընդունելությանը մասնակցող քաղաքացիներից շատերի խնդիրներն էլ լուծվել են հենց հանդիպման ընթացքում:

Seyran Ohanyan Received the Citizens
7 August, 2012 00:00The Minister of Defense Seyran Ohanyan held a regular meeting with citizens on August 7 at the Defense Ministry. The Minister received 36 pre-registered citizens including war veterans, family members of servicemen, and relatives of fallen soldiers.
Seyran Ohanyan listened to their concerns relating to social, legal and other sectors.
The meeting was attended also by Heads of several Departments of General Staff of the Armed Forces and the Ministry of Defense. The Minister ordered to examine and give appropriate solutions to the issues raised by the citizens while many problems of the attendees were solved right at the meeting.