16 Հունիսի, 2012 00:00Ս.թ. հունիսի 16-ին ՀՀ պաշտպանության նախարարի առաջին տեղակալ Դավիթ Տոնոյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների ռազմական կցորդի պաշտոնակատար, ռազմական կցորդի տեղակալ, մայոր Ջասթին Բադդին` Հայաստանում առաքելությունն ավարտելու կապակցությամբ:
Դավիթ Տոնոյանը շնորհակալություն է հայտնել ԱՄՆ ռազմական կցորդին իր առաքելության ընթացքում ծավալած արդյունավետ աշխատանքի համար և մաղթել հաջողություններ հետագա գործունեության ընթացքում: Հայ-ամերիկյան պաշտպանական համագործակցության զարգացման գործում զգալի ավանդի համար ՀՀ պաշտպանության նախարարի հրամանով մայոր Ջասթին Բադդը պարգևատրվել է ՀՀ ԶՈՒ «Ռազմական համագործակցության համար» մեդալով:

16 June, 2012 00:00On June 16, ARM First Deputy Defense Minister Davit Tonoyan hosted the Deputy of the US Military Attaché to Armenia Justin Budd due to the ending of his mission in Armenia.
Davit Tonoyan thanked Justin Budd for the effective work carried out throughout his tenure and wished him success in is further activity. By the decree of the ARM defense Minister Seyran Ohanyan Justin Budd was awarded the “Medal of Military Cooperation” for the personal contribution towards the development of the Armenian-American military cooperation.