ՀՀ զինված ուժերի 20 սպաների համար նախատեսված բնակելի շենքի բացում Գորիս քաղաքում
10 Հոկտեմբերի, 2011 00:00Հոկտեմբերի 9-ին Գորիս քաղաքում տեղի է ունեցել ՀՀ զինված ուժերի 20 սպաների համար նախատեսված բնակելի շենքի բացման հանդիսավոր արարողությունը:
Շնորհավորելով բնակարանամուտը տոնող սպաներին` պաշտպանության նախարարի տեղակալ Արա Նազարյանը նշել է, որ զինծառայողներին բնակարաններով ապահովումը պաշտպանության նախարարության կարևորագույն խնդիրներից է:
Ծանոթանալով բնակարանային պայմաններին ու կատարված աշխատանքներին` պաշտպանության փոխնախարարը գոհունակությամբ արձանագրել է, որ սպաների համար նախատեսված բնակարանները կառուցված են շինարարական արդի չափանիշներով, կահավորված են և ապահովված են անհրաժեշտ բոլոր հարմարություններով:

The Opening of the Residential Building for Twenty Officers of the ARM Armed Forces in Goris
10 October, 2011 00:00On October 9 was hold the opening ceremony of the residential building for twenty officers in Goris city.
Congratulating the residents of the new building, Deputy Minister of Defence Ara Nazaryan noted, that issues like housing provision of servicemen are one of the most important issues for the Defense Ministry.
After getting acquainted with the living conditions and the work done in general, Ara Nazaryan expressed his satisfaction and said that the apartments have been built according to the modern standards of construction and are provided with necessary conveniences.