ՀՀ պաշտպանության նախարարը պաշտոնական այցով մեկնել է Լեհաստան
6 Սեպտեմբերի, 2011 00:00ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանի գլխավորած պատվիրակությունը սեպտեմբերի 6-ին պաշտոնական այցով մեկնել է Լեհաստանի Հանրապետություն:
Այցի ընթացքում նախատեսված են Սեյրան Օհանյանի հանդիպումները Լեհաստանի ազգային պաշտպանության նախարար Տոմաշ Սիմոնյակի, արտաքին գործերի նախարար Ռոդիսլավ Սիկորսկու, Ազգային անվտանգության բյուրոյի ղեկավար Ստանիսլավ Կոզիեչի և Խորհրդարանի պաշտպանության հարցերով հանձնաժողովի նախագահ Ստանիսլավ Վզյատեկի հետ: Պատվիրակությունն այցելելու է նաև Կիելցում կայանալիք ռազմական արդյունաբերության 18-րդ միջազգային ցուցահանդես:

Министр обороны РА с официальным визитом отбыл в Польшу
6 Сентября, 2011 00:006-го сентября делегация возглавляемая Министром обороны РА Сейраном Оганяном с официальным визитом отбыла в Республику Польша.
В ходе визита запланированы встречи Сейрана Оганяна с министром национальной обороны Польши Томашем Симоняком, министром иностранных дел Радославом Сикорским, руководителем бюро Национальной безопасности Станиславом Козиечем и главой комиссии по вопросам обороны Парламента Станиславом Взятеком. Делегация также посетит 18-ю международную выставку оборонной промышленности, которая состоится в Киелце.