ՀՀ պաշտպանության նախարարը պաշտոնական այցով մեկնել է Լեհաստան
6 Սեպտեմբերի, 2011 00:00ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանի գլխավորած պատվիրակությունը սեպտեմբերի 6-ին պաշտոնական այցով մեկնել է Լեհաստանի Հանրապետություն:
Այցի ընթացքում նախատեսված են Սեյրան Օհանյանի հանդիպումները Լեհաստանի ազգային պաշտպանության նախարար Տոմաշ Սիմոնյակի, արտաքին գործերի նախարար Ռոդիսլավ Սիկորսկու, Ազգային անվտանգության բյուրոյի ղեկավար Ստանիսլավ Կոզիեչի և Խորհրդարանի պաշտպանության հարցերով հանձնաժողովի նախագահ Ստանիսլավ Վզյատեկի հետ: Պատվիրակությունն այցելելու է նաև Կիելցում կայանալիք ռազմական արդյունաբերության 18-րդ միջազգային ցուցահանդես:

ARM Defense Minister Has Left for Official Visit to Poland.
6 September, 2011 00:00On September 6, the delegation headed by ARM Defense Minister Seyran Ohanyan has left for official visit to the Republic of Poland.
Seyran Ohanyan is to meet Polish Minister of National Defense Tomasz Siemoniak, Minister of Foreign Affairs Radoslaw Sikorski, head of the National Security Bureau Stanislav Koziech and head of the Parliamentary Committee on Defense Stanislav Vzyateck. The delegation is also to visit the 18th International Defense Industry Exhibition at Kielce.