Սուրեն Պապիկյանը Վաշինգտոնում հանդիպել է զինվորական համազգեստի ձևավորման ու մշակման գործում մասնագիտացած ամերիկյան «Միլլիկեն» ընկերության ղեկավարության հետ
14 Հոկտեմբերի, 2025 20:50ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը Վաշինգտոնում հանդիպել է զինվորական համազգեստի ձևավորման ու մշակման գործում մասնագիտացած ամերիկյան «Միլլիկեն» ընկերության ղեկավարության հետ:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են ՀՀ զինված ուժերի նոր համազգեստի մշակման գործընթացի ներկա փուլին առնչվող հարցեր:

Сурен Папикян в Вашингтоне встретился с руководством американской компании «Милликен», специализирующейся на разработке и производстве военной формы
14 Октября, 2025 20:50Министр обороны РА Сурен Папикян в Вашингтоне встретился с руководством американской компании «Милликен», специализирующейся на разработке и производстве военной формы.
В ходе встречи были обсуждены вопросы сотрудничества в рамках разработки новой формы для вооруженных сил Армении.