ՀՀ պաշտպանության նախարարի տեղակալը հանդիպել է Լեհաստանի ազգային պաշտպանության նախարարության պետքարտուղարի հետ
15 Հուլիսի, 2025 19:50ՀՀ պաշտպանության նախարարի տեղակալ Կարեն Բրուտյանը հուլիսի 15-ին Վարշավայում հանդիպել է Լեհաստանի ազգային պաշտպանության նախարարության պետքարտուղար Պավել Բեյդայի հետ։
Հանդիպման ժամանակ քննարկվել են պաշտպանության բնագավառում Հայաստան-Լեհաստան համագործակցությանը վերաբերող հարցեր։

The Deputy Minister of Defence of the Republic of Armenia met with the Secretary of State at the MoND of the Republic of Poland
15 July, 2025 19:50On July 15, the Deputy Minister of Defence of the Republic of Armenia Karen Brutyan met with the Secretary of State at the MoND of the Republic of Poland Paweł Bejda, in Warsaw.
During the meeting, the parties discussed topics related to bilateral cooperation in the field of defence between Armenia and Poland.