Սուրեն Պապիկյանը մասնակցել է «DEFEA-2025» միջազգային պաշտպանական ցուցահանդեսի բացման հանդիսավոր արարողությանը
6 Մայիսի, 2025 15:10Հունաստան կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը մասնակցել է «DEFEA-2025» միջազգային պաշտպանական ցուցահանդեսի բացման հանդիսավոր արարողությանը։
Այնուհետև Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ցուցահանդեսի՝ Հայաստանի Հանրապետության տաղավար և հանդիպել ներկայացված ընկերությունների ներկայացուցիչներին:

Suren Papikyan participated in the opening ceremony of the “DEFEA-2025” international defence exhibition
6 May, 2025 15:10Within the framework of his working visit to the Hellenic Republic, the Minister of Defence of the Republic of Armenia Suren Papikyan participated in the opening ceremony of the “DEFEA-2025” international defence exhibition.
Following the ceremony, Minister Papikyan visited the pavilion of the Republic of Armenia and held meetings with the representatives of the participating companies.