Սուրեն Պապիկյանը մասնակցել է «DEFEA-2025» միջազգային պաշտպանական ցուցահանդեսի բացման հանդիսավոր արարողությանը
6 Մայիսի, 2025 15:10Հունաստան կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը մասնակցել է «DEFEA-2025» միջազգային պաշտպանական ցուցահանդեսի բացման հանդիսավոր արարողությանը։
Այնուհետև Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ցուցահանդեսի՝ Հայաստանի Հանրապետության տաղավար և հանդիպել ներկայացված ընկերությունների ներկայացուցիչներին:

Сурен Папикян принял участие в торжественной церемонии открытия международной оборонной выставки «DEFEA-2025»
6 Мая, 2025 15:10В рамках рабочего визита в Грецию министр обороны РА Сурен Папикян принял участие в торжественной церемонии открытия международной оборонной выставки «DEFEA-2025».
Затем Сурен Папикян посетил павильон Республики Армения на выставке и встретился с представителями участвующих компаний.