Ռազմական սպորտի միջազգային խորհրդի ղեկավար կազմը և պատվիրակությունների ղեկավարներն այցելել են Հայոց ցեղասպանության զոհերի հուշահամալիր
19 Նոյեմբերի, 2024 19:55Հայաստան կատարած այցի շրջանակում նոյեմբերի 19-ին Ռազմական սպորտի միջազգային խորհրդի (ՌՍՄԽ) ղեկավար կազմը՝ խորհրդի նախագահ, գնդապետ Ռոլիմ Նիլտոնի գլխավորությամբ, և Ըմբշամարտի զինվորականների աշխարհի առաջնության մասնակից պետությունների պատվիրակությունների ղեկավարներն այցելել են Հայոց ցեղասպանության զոհերի հուշահամալիր, հարգանքի տուրք մատուցել զոհերի հիշատակին։

The leadership of the International Military Sports Council along with the heads of delegations visited the Armenian Genocide Memorial Complex
19 November, 2024 19:55On November 19, as part of their visit to Armenia, the leadership of the International Military Sports Council (CISM), led by its President, Colonel Nilton Rolim, along with the heads of delegations from participating countries in the World Military Wrestling Championship, visited the Armenian Genocide Memorial Complex to pay tribute to the victims.