ՀՀ պաշտպանության նախարարն ընդունել է Հայաստանում Արգենտինայի դեսպանին
20 Սեպտեմբերի, 2024 13:07Սեպտեմբերի 20-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանն ընդունել է Հայաստանում Արգենտինայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Ռաֆայել Էնրիկե Գոնսալես Ալեմանին:
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի և Արգենտինայի միջև պաշտպանության բնագավառում համագործակցության հնարավորություններին, ինչպես նաև տարածաշրջանային անվտանգությանն առնչվող հարցեր:

The Minister of Defence received the Ambassador of the Argentine Republic to the Republic of Armenia
20 September, 2024 13:07On September 20, the Minister of Defence of the Republic of Armenia, Suren Papikyan, received the Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Argentine Republic to the Republic of Armenia, Rafael Enrique González Alemán.
The meeting focused on exploring opportunities for defence cooperation between Armenia and Argentina, as well as addressing issues related to regional security.