ՊՆ վարչական համալիրում անցկացվում են փորձի փոխանակման վարժանքներ
1 Ապրիլի, 2024 13:55Պաշտպանության ոլորտում ՀՀ-ԱՄՆ համագործակցության շրջանակում ապրիլի 1-ին ԱՄՆ շարժական հրահանգիչների խումբն այցելել է Հայաստանի Հանրապետություն:
ՊՆ վարչական համալիրում ապրիլի 1-5-ը հրահանգիչները ՊՆ տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության և «Զինուժ Մեդիա» պետական հիմնարկի ծառայողների հետ անցկացնելու են հանրային կապերի և հաղորդակցության ոլորտում փորձի փոխանակման վարժանքներ:
Ծրագրի մեկնարկին խոսքով հանդես է եկել ՀՀ պաշտպանության նախարարի առաջին տեղակալ, ԶՈՒ ԳՇ պետ, գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանը։

В административном комплексе министерства обороны РА проводятся тренировки по обмену опытом
1 Апреля, 2024 13:55В рамках армяно-американского сотрудничества в сфере обороны 1 апреля группа мобильных инструкторов США посетила Республику Армения.
В административном комплексе министерства обороны РА с 1 по 5 апреля инструкторы проведут со служащими Управления информации и по связям с общественностью МО и государственного учреждения «Зинуж медиа» тренировки по обмену опытом в области связей с общественностью и коммуникаций.
На открытии программы со вступительной речью выступил первый заместитель министра обороны РА, начальник Генерального штаба ВС, генерал-лейтенант Эдвард Асрян.