Հունաստանի ազգային պաշտպանության նախարար Նիկոլաոս Դենդիասն այցելել է Հայոց ցեղասպանության զոհերի հուշահամալիր
4 Մարտի, 2024 17:40Մարտի 4-ին Հունաստանի ազգային պաշտպանության նախարար Նիկոլաոս Դենդիասն այցելել է Հայոց ցեղասպանության զոհերի հուշահամալիր, հարգանքի տուրք մատուցել զոհերի հիշատակին։
Նախարարը ծաղկեպսակ է դրել հուշակոթողին և ծաղիկներ խոնարհել Հայոց ցեղասպանության զոհերի հիշատակը հավերժացնող անմար կրակի մոտ:

The Minister of National Defence of the Hellenic Republic, Nikolaos Dendias, visited the Armenian Genocide Memorial
4 March, 2024 17:40On March 4, the Minister of National Defence of the Hellenic Republic, Nikolaos Dendias, visited the Armenian Genocide Memorial and paid tribute to the memory of the victims.
The Minister laid a wreath at the memorial and flowers at the Eternal Flame in memory of the innocent martyrs of the Armenian Genocide.