13 Նոյեմբերի, 2023 18:16Արաբական Միացյալ Էմիրություններ աշխատանքային այցի շրջանակներում ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը նոյեմբերի 13-ին ԱՄԷ փոխնախագահ, վարչապետ, պաշտպանության նախարար, Դուբայի կառավարիչ Մոհամմեդ բին Ռաշիդ Ալ Մաքթումի հրավերով մասնակցել է Դուբայի ավիացիոն ցուցահանդեսի բացման արարողությանը:
Հանդիսավոր արարողությունից հետո պաշտպանության նախարարն այցելել է միջազգային ընկերությունների տաղավարներ և ծանոթացել ընկերությունների ցուցադրած արտադրանքին:

Сурен Папикян принял участие в церемонии открытия авиационной выставки в Дубае
13 Ноября, 2023 18:16В рамках рабочего визита в Объединенные Арабские Эмираты министр обороны РА Сурен Папикян 13 ноября по приглашению вице-президента и премьер-министра ОАЭ, министра обороны, правителя Дубая Мохаммеда бин Рашида Аль Мактума принял участие в церемонии открытия авиационной выставки в Дубае.
По завершению торжественной церемонии министр обороны посетил павильоны международных компаний и ознакомился с продукцией, продемонстрированной компаниями.