21 Օգոստոսի, 2023 13:32Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարությունն օրվա ընթացքում 3-րդ ապատեղեկատվությունն է տարածել:
Ադրբեջանի ՊՆ հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր ՀՀ ԶՈՒ ստորաբաժանումներն օգոստոսի 21-ին՝ ժամը 10:25-10:30-ն ընկած ժամանակահատվածում, կրակ են բացել սահմանագոտու արևելյան հատվածում տեղակայված ադրբեջանական դիրքերի ուղղությամբ, հերթական ապատեղեկատվությունն է:

21 Августа, 2023 13:32Министерство обороны Азербайджана распространило третью дезинформацию за день.
Распространенное министерством обороны Азербайджана сообщение о том, что 21 августа с 10:25 до 10:30 подразделения ВС Армении открыли огонь в направлении азербайджанских позиций, расположенных в восточной части границы, является очередной дезинформацией.