ՊՆ վարչական համալիրում տեղի է ունեցել հավաք-խորհրդակցություն
29 Հուլիսի, 2023 15:58Հուլիսի 29-ին ՊՆ վարչական համալիրում տեղի է ունեցել ԶՈՒ բարոյահոգեբանական ապահովման վարչության կազմավորման 30-ամյակին նվիրված հավաք-խորհրդակցություն։
ԶՈՒ ԲՀԱ վարչության պետ, գնդապետ Սերյոժա Ստեփանյանը ներկայացրել է վարչության 30 տարիների գործունեությունը, ընթացիկ աշխատանքներն ու առաջիկայում իրականացվելիք ծրագրերը։
Զինված ուժերի գլխավոր շտաբի պետ, պաշտպանության նախարարի առաջին տեղակալ, գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանը շնորհավորել է վարչության անձնակազմին հոբելյանի առթիվ ու մաղթել բարի և արգասաբեր ծառայություն։
Հավաք-խորհրդակցության ավարտին բարեխիղճ ծառայությամբ աչքի ընկած մի շարք զինծառայողներ պարգևատրվել են պատվոգրերով և գերատեսչական մեդալներով։

В административном комплексе МО состоялось собрание-совещание
29 Июля, 2023 15:5829 июля в административном комплексе МО состоялось собрание-совещание, посвященное 30-летию формирования управления морально-психологического обеспечения ВС.
Начальник управления морально-психологического обеспечения ВС, полковник Сережа Степанян представил деятельность управления за прошедшие 30 лет, текущие работы и запланированные на ближайшее будущее программы.
Начальник Генерального штаба ВС, первый заместитель министра обороны, генерал-лейтенант Эдвард Асрян поздравил коллектив управления с юбилеем и пожелал доброй и мирной службы.
В завершении собрания ряд военнослужащих, выделившихся добросовестной службой, были награждены грамотами и ведомственными медалями.