26 Հուլիսի, 2023 23:34Հուլիսի 26-ին՝ ժամը 16:30-ի սահմաններում, դեռևս չպարզված հանգամանքներում հրազենային մահացու վիրավորում է ստացել ՀՀ ՊՆ N զորամասի զինծառայող Մուրադ Սերյոժայի Գրիգորյանը:
Դեպքի հանգամանքներն ամբողջովին պարզելու նպատակով կատարվում է քննություն:
Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությունը կիսում է կորստյան ծանր վիշտը և զորակցություն հայտնում զինծառայողի ընտանիքի անդամներին, հարազատներին և ծառայակիցներին:

26 July, 2023 23:34On July 26, at around 4:30 p.m., Murad Seryozha Grigoryan, a soldier of the N military unit of the RA Ministry of Defence, was fatally wounded by a firearm under circumstances yet not determined.
The Ministry of Defence of the Republic of Armenia shares the deep grief of the loss and expresses support to the family members, next of kin, and fellow soldiers of the serviceman.