Պաշտպանության նախարարը հանդիպել է արտերկրում հավատարմագրված ՀՀ ռազմական կցորդների հետ
26 Հուլիսի, 2023 14:27Հուլիսի 26-ին` ՀՀ ռազմական կցորդների ամենամյա հավաքների շրջանակում, Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը հանդիպում է ունեցել արտերկրում հավատարմագրված ՀՀ ռազմական կցորդների հետ:
Հանդիպման ընթացքում ռազմական կցորդները ներկայացրել են իրենց կատարած աշխատանքները:
Նախարար Պապիկյանը ռազմական կցորդներին ներկայացրել է ՊՆ բարեփոխումների ընթացքը, հիմնական ուղղությունները և, ամփոփելով հավաքները, տվել է համապատասխան հանձնարարականներ:

Minister of Defence held a meeting with the RA defence attaches accredited abroad
26 July, 2023 14:27On July 26, within the framework of the annual assembly of the defence attaches of the Republic of Armenia, the Minister of Defence of the Republic of Armenia Suren Papikyan held a meeting with the RA defence attaches accredited abroad.
During the meeting, the defence attaches presented their work. The process and main directions of the reforms being implemented in the MoD were presented to the military attaches by Minister Papikyan as well.
Afterwards, summing up the results of the assembly, Defence Minister gave appropriate instructions.