Պաշտպանության նախարարն այցելել է նոր զորանոցների կառուցման շինհրապարակներ
19 Հուլիսի, 2023 17:15Հուլիսի 19-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը Գեղարքունիքի մարզպետ Կարեն Սարգսյանի և բարձրաստիճան զինվորականների ուղեկցությամբ այցելել է նոր զորանոցների կառուցման շինհրապարակներ, ծանոթացել ընթացող լայնածավալ շինարարական աշխատանքներին:
Նախարարը դիտարկել է զորանոցների կառուցման և ներքին հարդարման աշխատանքները:
Նախարար Պապիկյանը համապատասխան ստորաբաժանումների ղեկավարներին և շինարարական կազմակերպության ներկայացուցիչներին հանձնարարել է աշխատանքներն ավարտել սահմանված ժամկետում և որակով` պահպանելով շինարարական նորմերը:

Minister of Defence visited the construction sites of the new barracks
19 July, 2023 17:15On July 19, Minister of Defence of the Republic of Armenia Suren Papikyan, accompanied by the Governor of Gegharkunik Province Karen Sargsyan and high-ranking servicemen, visited the construction sites of the new barracks and observed extensive works under construction.
The Minister got acquainted with the interior decoration of the barracks as well.
Minister Papikyan instructed the heads of the relevant departments and the laborers of the construction organization to complete the works on time and in compliance according to building standards.