Սուրեն Պապիկյանը մասնակցել է «Փարիզի ավիացիոն ցուցահանդեսի» բացման արարողությանը
19 Հունիսի, 2023 18:39Ֆրանսիայի զինված ուժերի նախարար Սեբաստիեն Լըկորնյուի հրավերով Ֆրանսիա կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը հունիսի 19-ին «Լը Բուրժե»-ում մասնակցել է «Փարիզի ավիացիոն ցուցահանդեսի» բացման արարողությանը:
Նախատեսվում են այցելություններ ֆրանսիական ռազմարդյունաբերական ձեռնարկությունների ցուցադրական տաղավարներ և հանդիպումներ ընկերությունների ղեկավարների հետ:

Сурен Папикян принял участие в церемонии открытия «Парижской авиационной выставки»
19 Июня, 2023 18:39В рамках рабочего визита во Францию по приглашению министра Вооруженных сил Франции Себастьена Лекорню глава оборонного ведомства РА Сурен Папикян 19 июня в «Ле-Бурже» принял участие в церемонии открытия «Парижской авиационной выставки».
Планируется посещение демонстрационных павильонов французских военно-промышленных предприятий и встречи с руководителями компаний.