12 Մայիսի, 2023 23:28Մայիսի 12-ին ադրբեջանական սադրանքի հետևանքով Հայաստանի Հանրապետության ինքնիշխան տարածքը պաշտպանելիս զոհված զինծառայողն է
Նարեկ Նորայրի Բաղդասարյանը (ծնվ. 2003 թ.):
ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը կիսում է կորստյան ծանր վիշտը և զորակցություն հայտնում ՀՀ ինքնիշխան տարածքի պաշտպանության համար զոհված զինծառայողի ընտանիքի անդամներին, հարազատներին և ծառայակիցներին:

12 Мая, 2023 23:2812 мая при защите суверенной территории Республики Армения в результате азербайджанской агрессии погиб военнослужащий Багдасарян Нарек Норайрович (2003 г.р.)
Министерство обороны РА разделяет тяжелую горечь утраты и выражает слова соболезнования членам семьи, родным и сослуживцам военнослужащего, павшего ради защиты суверенной территории РА.