Հաղթանակի և խաղաղության օրվա կապակցությամբ Սուրեն Պապիկյանն այցելել է «Հաղթանակ» զբոսայգի
9 Մայիսի, 2023 12:50Հաղթանակի և խաղաղության օրվա կապակցությամբ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը մայիսի 9-ին ՀՀ ռազմաքաղաքական ղեկավարության հետ այցելել է «Հաղթանակ» զբոսայգի, ծաղիկներ խոնարհել Անհայտ զինվորի հուշարձանին ու հարգանքի տուրք մատուցել Հայրենական մեծ պատերազմում զոհված հերոսների հիշատակին:
Նախարար Պապիկյանը զրուցել է նաև Հայրենական մեծ պատերազմի վետերանների հետ, շնորհավորել տոնի կապակցությամբ և մաղթել քաջառողջություն:

Suren Papikyan visited Victory park on the occasion of Victory and Peace Day
9 May, 2023 12:50The Minister of Defence of the Republic of Armenia Suren Papikyan accompanied by the RA military-political leadership, on May 9 visited Victory park on the occasion of Victory and Peace Day. The Minister laid flowers at the Unknown soldier’s memorial and paid tribute to the memory of the heroes who lost their lives during the Great Patriotic War.
Minister Papikyan also had talks with the veterans of the Great Patriotic War, congratulated them on the occasion of the holiday and wished good health.