21 Ապրիլի, 2023 17:15ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը հայտնում է, որ Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության ապրիլի 21-ին տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր արձանագրվել է ՌԴ խաղաղապահների ուղեկցությամբ ՀՀ ԶՈՒ ռազմական ավտոշարասյան մուտքը Լեռնային Ղարաբաղ, չի համապատասխանում իրականությանը:
Կեղծ են նաեւ ՀՀ զինված ուժերի՝ անձնակազմ, ռազմամթերք և ռազմական տեխնիկա տեղափոխելու վերաբերյալ Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության բոլոր պնդումները:

21 April, 2023 17:15The Ministry of Defence of the Republic of Armenia announces that the Ministry of Defence of Azerbaijan has spread a disinformation, claiming that on April 21, the military equipment column of the RA Armed Forces accompanied by the Russian peacekeepers' passed along Nagorno Karabakh.
The claims of the Ministry of Defence of Azerbaijan regarding the transfer of the RA Armed Forces' manpower, munitions, and military equipment are also false.