21 Ապրիլի, 2023 17:15ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը հայտնում է, որ Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության ապրիլի 21-ին տարածած հաղորդագրությունն այն մասին, թե իբր արձանագրվել է ՌԴ խաղաղապահների ուղեկցությամբ ՀՀ ԶՈՒ ռազմական ավտոշարասյան մուտքը Լեռնային Ղարաբաղ, չի համապատասխանում իրականությանը:
Կեղծ են նաեւ ՀՀ զինված ուժերի՝ անձնակազմ, ռազմամթերք և ռազմական տեխնիկա տեղափոխելու վերաբերյալ Ադրբեջանի պաշտպանության նախարարության բոլոր պնդումները:

21 Апреля, 2023 17:15Министерство обороны РА собщает, что распространенное 21 апреля МО Азербайджана сообщение о том, что зафиксирован въезд военной автоколлоны ВС Армении в Нагорный Карабах в сопровождении российских миротворцев, не соответствует действительности.
Лживы также все утверждения МО Азербайджана относительно перевозки личного состава, боеприпасов и военной техники ВС Армении.