Շարունակվում են պաշտպանության նախարարի այցերը զորամասեր
2 Մարտի, 2023 19:13N զորամիավորում կատարած այցի ընթացքում պաշտպանության նախարարը հանդիպում է ունեցել մարտական հերթապահություն իրականացնող զորամասի դասակների, ջոկերի հրամանատարների, մարտական դիրքերի ավագների հետ:
Սուրեն Պապիկյանը լսել է զինծառայողների բարձրացրած հարցերը, առաջարկները: Պաշտպանության նախարարը զորամասի հրամկազմին հանձնարարել է պատշաճ հետևել ինժեներական աշխատանքների ընթացքին, անել առավելագույնը՝ մարտական դիրքերն ավելի անխոցելի դարձնելու համար:
Նախարար Պապիկյանը դիրքերի ավագներին վստահեցրել է, որ գերատեսչությունը ջանք չի խնայելու զինծառայողների անվտանգ հերթապահությունը կազմակերպելու, անհրաժեշտ բոլոր միջոցներով ապահովելու համար:

Defence Minister's visit to the military units are going on
2 March, 2023 19:13In the course of the working visit to military unit N, the Minister of Defence had a meeting with the platoons of the military unit on combat duty, squad commanders and the senior soldiers of combat positions.
Suren Papikyan listened to the servicemen’s concerns and proposals.
The Minister instructed the command staff to observe the process of engineering works trying their best improve the combat positions.
Minister Papikyan expressed conviction to the seniors of combat positions that the MoD will spare no effort to organize the safe combat shift of the servicemen and provide them with all the necessary means.