Տեղի է ունեցել պաշտպանության նախարարին կից կոլեգիայի նիստ
26 Հունվարի, 2023 18:30Հունվարի 26-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել պաշտպանության նախարարին կից կոլեգիայի նիստ՝ «2022թ. ուսումնական տարում ՀՀ ԶՈՒ մարտական պատրաստականության, պատրաստության, զորքերի ղեկավարման, բարոյահոգեբանական ապահովման վիճակն ու բարելավման ուղիները» օրակարգով։
Կոլեգիայի նիստի ավարտին պաշտպանության նախարարը մի շարք հանձնարարականներ է տվել կառուցվածքային ստորաբաժանումների ղեկավարներին։

Состоялось заседание коллегии при министре обороны
26 Января, 2023 18:3026 января под руководством министра обороны Республики Армения Сурена Папикяна состоялось заседание коллегии при министре обороны с повесткой дня "Состояние и пути повышения боеготовности, подготовки, командования войсками, морально-психологической поддержки Вооруженных Сил Республики Армения в 2022 учебном году".
В завершение заседания коллегии министр обороны дал ряд поручений руководителям структурных подразделений.