ՀՀ ԶՈՒ ԲՀԱ վարչությունում ամփոփվել են կատարած աշխատանքների արդյունքները
15 Հոկտեմբերի, 2022 17:00Հոկտեմբերի 14-ին ՀՀ ԶՈՒ բարոյահոգեբանական ապահովման վարչությունում ամփոփվել են 2022թ. 3-րդ եռամսյա կում կատարված աշխատանքների արդյունքները:
Ներկայացվել են զորամասերում բարոյահոգեբանական, զինվորական կարգապահության, գաղափարական, տեղեկատվական-դաստիարակ չական և մշակութաժամանցային աշ խա տանքների վիճակը, վարչության սպաների կողմից զորամասերում անձնակազմի բարոյահոգեբանական վիճակի բարձրացման ուղղությամբ իրականացված միջոցառումները:
ՀՀ ԶՈՒ ԲՀԱ վարչության պետ, գնդապետ Ս. Ստեփանյանը պլանավորված հետագա միջոցառումների արդյունավետ կազմակերպման և անցկացման վերաբերյալ առաջադրել է խնդիրներ։
Խորհրդակցության ավարտին վարչության մի շարք զինծառայողներ խրախուսվել են բարեխիղճ ծառայության համար:

Итоги выполненных работ подведены в Департаменте морально-психологического обеспечения Вооруженных Сил Республики Армения.
15 Октября, 2022 17:0014 октября в Департаменте морально-психологического обеспечения Вооруженных Сил РА подведены итоги работ, выполненных в 3 квартале 2022 года.
Представлено состояние морально-психологической, воинской дисциплины, идеологической, информационно-воспитательной и культурной деятельности в воинских частях, мероприятия, проводимые офицерами ведомства по улучшению морально-психологического состояния военнослужащих в воинских частях.
Начальник Управления морально-психологического обеспечения ВС РА полковник С.Степанян представил проблемы эффективной организации и проведения запланированных дальнейших мероприятий.
В завершение встречи ряд военнослужащих ведомства были поощрены за добросовестную службу.