19 Օգոստոսի, 2022 15:54Օգոստոսի 19-ին N զորամիավորման ենթակա զորամասերում հայտարարվել է ուսումնական տագնապ։
Ստորաբաժանումները բերվել են մարտական պատրաստականության բարձր աստիճանի, ծավալվել են կառավարման կետեր, անձնակազմը դուրս է բերել մարտական տեխնիկան և զբաղեցրել նախորոշված շրջանները։ Ստուգվել են կտրուկ փոփոխվող իրադրության պայմաններում զինծառայողների գործողություններն ու ներդաշնակման կարողությունները։

19 August, 2022 15:54On August 19, a training alarm was announced in the military units of the N army corp.
The subdivisions were brought to a high level of combat training, control points were deployed, the personnel took out the combat equipment and occupied the predetermined areas. The actions of servicemen and their coordination ability under the conditions of a abruptly changing situation were checked.