Հանդիպում ժամկետային զինծառայողների հետ
12 Օգոստոսի, 2022 17:10Օգոստոսի 12-ին N զորամասի պարտադիր ժամկետային զինծառայողները հանդիպել են զորամիավորման հրամանատարի բարոյահոգեբանական ապահովման գծով տեղակալի հետ։
Քննարկվել են զինծառայողների միջանձնային փոխհարաբերությունների և սոցիալ-հոգեբանական վիճակի բարելավմանն ուղղված քայլերը, զինծառայողների իրավունքներին, սոցիալական երաշխիքներին ու արտոնություններին վերաբերող և բազմաբնույթ այլ հարցեր։

Meeting with conscripts
12 August, 2022 17:10On August 12, the conscripts of the N military unit met with the deputy commander of the army corp in charge of morale and psychological support.
Steps aimed at improving the interpersonal relationships and social-psychological condition of servicemen, the rights of servicemen, social guarantees and privileges and various other issues were discussed.