11 Օգոստոսի, 2022 18:00N զորամիավորումում օգոստոսի 11-ին անցկացվել է հավաք-խորհրդակցություն՝ զորամասերի հրամանատարների բարոյահոգեբանական ապահովման գծով տեղակալների, սպա-հոգեբանների, գնդերեցների և ռազմական ոստիկանության աշխատակիցների մասնակցությամբ։
Հավաքի մասնակիցներին ներկայացվել են 2022 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակում անձնակազմի զինվորական կարգապահության ամրապնդման և բարոյահոգեբանական ապահովման ուղղությամբ իրականացված աշխատանքները, առաջադրվել են համապատասխան խնդիրներ հետագա միջոցառումների կազմակերպման ուղղությամբ։

11 Августа, 2022 18:0011 августа в войсковом соединении армейском корпусе N было проведено втреча-совещание с участием заместителей командиров воинских частей по морально-психологическому обеспечению, офицеров-психологов, полководцев и сотрудников военной полиции.
Участникам втречи были представлены работы по укреплению воинской дисциплины и морально-психологического обеспечения личного состава в первом полугодии 2022 учебного года, были выдвинуты соответствующие задачи по организации дальнейших мероприятий.