11 Օգոստոսի, 2022 18:00N զորամիավորումում օգոստոսի 11-ին անցկացվել է հավաք-խորհրդակցություն՝ զորամասերի հրամանատարների բարոյահոգեբանական ապահովման գծով տեղակալների, սպա-հոգեբանների, գնդերեցների և ռազմական ոստիկանության աշխատակիցների մասնակցությամբ։
Հավաքի մասնակիցներին ներկայացվել են 2022 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակում անձնակազմի զինվորական կարգապահության ամրապնդման և բարոյահոգեբանական ապահովման ուղղությամբ իրականացված աշխատանքները, առաջադրվել են համապատասխան խնդիրներ հետագա միջոցառումների կազմակերպման ուղղությամբ։

11 August, 2022 18:00On August 11, a meeting-consultation was held in N army corp with the participation of deputy commanders of military units, officer-psychologists, gunners and military police officers.
The participants of the meeting were presented with the work carried out in the direction of strengthening the military discipline and moral-psychological support of the personnel in the first semester of the 2022 academic year, and the relevant tasks for the organization of further events were presented.