Հրամանատարական հավաքներ
26 Հուլիսի, 2022 17:07N զորամիավորման զորամասերի հրամանատարների և նրանց տեղակալների հետ հուլիսի 25-ից 26-ն անցկացվել են հրամանատարական հավաքներ:
Հավաքների շրջանակում անցկացված տեսական և գործնական պարապմունքների ընթացքում ամրապնդվել են սպաների ղեկավարման ունակությունները, մարտավարական մասնագիտական գիտելիքները։ Հատուկ ուշադրություն է դարձվել հրամանատարական կազմի անհատական պատրաստության մակարդակի բարձրացմանը, ղեկավար փաստաթղթերի իմացությանն ու առաջավոր փորձի ներդրմանը։

26 July, 2022 17:07From July 25 to 26, command gatherings were held with the commanders of military units of the N army corp and their deputies.
During the theoretical and practical trainings held within the framework of the gatherings, the officers' management abilities and tactical professional knowledge were improved. Special attention was paid to increasing the level of individual training of the commanding staff, knowledge of management documents and implementation of advanced experience.