Անվտանգության կանոնների պահպանման պարապմունքներ
21 Հուլիսի, 2022 15:59N զորամիավորման զորամասերում հուլիսի 20-21-ն անցկացվել են անվտանգության կանոնների պահպանման համալիր պարապմունքներ։
Բացազատված ուսումնական կետերում զինծառայողներին ներկայացվել է առօրյա ծառայության ընթացքում զենք-զինամթերքի և ռազմական տեխնիկայի շահագործման, կապի միջոցների ու պայթուցիկ նյութերի անվտանգ պահպանման և օգտագործման, ինչպես նաև առաջին բուժօգնության կազմակերպման կարգը։

21 July, 2022 15:59On July 20-21, complex trainings on obesrving safety rules were held in the military units of the N army corp.
In the presented training points, the servicemen were introduced to the procedure for the operation of weapons, ammunition and military equipment, the safe storage and use of communication devices and explosives, as well as the organization of first aid.