Եռամսյակային ամփոփում
11 Հուլիսի, 2022 15:11Հուլիսի 11-ին N զորամիավորումում ամփոփվել են 2022 թ․ ուսումնական տարվա երկրորդ եռամսյակի աշխատանքների արդյունքները։
Զորամիավորման հրամանատարի տեղակալներն ու զորամասերի հրամանատարները զեկուցել են մարտական պատրաստության և հերթապահության, թիկունքային և տեխնիկական ապահովման աշխատանքների, զորքերի բարոյահոգեբանական վիճակի վերաբերյալ, ներկայացրել առկա բացթողումներն ու նշել լուծման հնարավոր ուղիները:
Զորամիավորման հրամանատար, գնդապետ Վ․ Գրիգորյանը, ամփոփելով խորհրդակցության արդյունքները, տվել է համապատասխան հանձնարարականներ։ Լավագույն զինծառայողներն արժանացել են պատվոգրերի։

11 July, 2022 15:11On July 11, the results of work for the second quarter of the 2022 academic year were summed up in the N army corp.
The deputy commanders of the army corp and the commanders of military units reported on combat training and duty, rear and technical support, the moral and psychological state of the troops, presented the existing imperfections and suggested possible solutions.
Summing up the results of the meeting, the commander of the military unit, Colonel V. Grigoryan, gave relevant instructions. The best servicemen received certificates of honor.