Անվտանգության կանոնների պահպանման պարապմունքներ
14 Հունիսի, 2022 16:03Հունիսի 14-ին N զորամիավորման ենթակա զորամասերում անցկացվել են անվտանգության կանոնների պահպանման պարապմունքներ:
Պարապմունքների պլանի համաձայն՝ բացազատված ուսումնական կետերում զինծառայողներին ներկայացվել են զենք-զինամթերքի և պայթուցիկ նյութերի պահպանման ու շահագործման կանոնները, ամենօրյա ծառայության ընթացքում անվտանգ միջավայրի ապահովման կարևորությունը:

14 June, 2022 16:03On June 14, safety trainings were held in the military units subject to the N army corp.
According to the training plan, the servicemen were introduced to the rules of maintenance and operation of weapons, explosives, and the importance to ensure a safe environment during daily service.