Ցուցադրական զորավարժություն
20 Մայիսի, 2022 15:54N զորամիավորման ստորաբաժանումների ներգրավմամբ մայիսի 20-ին անցկացվել է ցուցադրական զորավարժություն՝ մարտական հրաձգությամբ։
Ըստ զորավարժության սցենարի՝ հրաձգային ստորաբաժանումները վարել են պաշտպանական մարտ, անցել հակահարձակման և այլ ստորաբաժանումների օժանդակությամբ ոչնչացրել պայմանական հակառակորդի կրակակետերն ու կենդանի ուժը։

20 May, 2022 15:54On May 20, a demonstration military training was held with the involvement of the subdivisions of the N army corp, with combat shooting.
According to the scenario of the military training, the rifle units conducted a defencive battle, started a counterattack, and destroyed the conventional enemy’s firing points and manpower with the help of other subdivisions.