16 Մայիսի, 2022 17:29ՀՀ պաշտպանության նախարարությունը՝ «Հայտեք» կիբեռանվտանգության կենտրոնի հետ համատեղ, զինված ուժերի կարիքների համար տեղեկատվական հաղորդակցային տեխնոլոգիաների և բարձր տեխնոլոգիաների մասնագետների արդի տեխնոլոգիաների խմբում զինվորական ծառայության նշանակելու ընտրության նպատակով հայտարարում է մրցույթ:
Մրցույթին կարող են մասնակցել 2022թ․ ամառային զորակոչին ենթակա զորակոչիկները` հետևյալ մասնագիտություններով՝ ծրագրավորում, ցանցային/համակարգային ադմինիստրացիա, կիբեռանվտանգություն:
Մրցույթին մասնակցելու ցանկություն ունեցող զորակոչիկները մինչև 2022թ․-ի հունիսի 19-ը ներառյալ կարող են գրանցվել atmk.mil.am կայքում:

16 Мая, 2022 17:29Министерство обороны Республики Армения совместно с Центром кибербезопасности "High-tech" объявляет конкурс по отбору на военную службу в группу специалистов современных технологий информационно-коммуникационных технологий и высоких технологий для нужд Вооруженных Сил.
Конкурс открыт для призывников, подлежащих летнему призыву 2022 года по следующим специальностям: программирование, сетевое / системное администрирование, кибербезопасность.
Призывники, желающие принять участие в конкурсе, могут зарегистрироваться на сайте atmk.mil.am до 19 июня 2022 года включительно.