10 Մայիսի, 2022 17:02N զորամիավորումում ընթացող հրամանատարաշտաբային զորավարժության շրջանակներում մայիսի 10-ին անցկացվել են շտաբային մարզումներ:
Ճշգրտվել են ստորաբաժանումներին առաջադրված խնդիրները, փոխգործակցության կարգը, քննարկվել մարտական հերթապահության կազմակերպման, սպառազինության և թիկունքային ապահովման, ինչպես նաև զինվորական կարգապահության ամրապնդման հարցեր։

10 May, 2022 17:02On May 10, staff exercises were held within the framework of the command and staff training in the N army corp.
The tasks assigned to the subdivisions, the order of cooperation were specified, the issues of combat duty organization, armament and logistics provision, as well as strengthening of military discipline were discussed.