Անցկացվել է «Արցախյան 44-օրյա պատերազմի հումանիտար հետևանքները» թեմայով գիտաժողով
28 Ապրիլի, 2022 18:15Ապրիլի 28-ին ՀՀ ՊՆ պաշտպանական ազգային հետազոտական համալսարանի Ռազմահումանիտար գիտությունների հետազոտությունների կենտրոնը կազմակերպել է գիտաժողով՝ «Արցախյան 44-օրյա պատերազմի հումանիտար հետևանքները» խորագրով:
Գիտաժողովը թեմատիկ գիտագործնական շարքի ներածական միջոցառումն էր՝ նախատեսված Պաշտպանական ազգային հետազոտական համալսարանի ղեկավար և պրոֆեսորադասախոսական կազմի, ինչպես նաև ՊԱՀՀ-ի «Պետական և ռազմական կառավարում» մասնագիտության մագիստրոսական կրթական ծրագրի ուսումնառուների համար:

Состоялась научная конференция на тему "Гуманитарные последствия 44-дневной Арцахской войны"
28 Апреля, 2022 18:1528 апреля Центр исследований военно-гуманитарных наук Национального исследовательского университета обороны МО РА организовал конференцию на тему "Гуманитарные последствия 44-дневной Арцахской войны".
Конференция была вводным мероприятием тематической научно-практической серии, предназначенной для руководителей и профессорско-преподавательского состава Национального исследовательского университета обороны, а также для студентов магистерской программы по специальности "Государственное и военное управление".