Ամփոփվել են իրականացված աշխատանքների արդյունքները
13 Ապրիլի, 2022 17:59Ապրիլի 13-ին N զորամիավորումում ամփոփվել են 2022 թվականի ուսումնական տարվա առաջին եռամսյակում իրականացված աշխատանքների արդյունքները։
Խորհրդակցության ընթացքում զեկուցվել է մարտական պատրաստության ամրապնդման, մարտական հերթապահության կազմակերպման, թիկունքային և տեխնիկական ապահովման ուղղությամբ իրականացված աշխատանքների վերաբերյալ։ Քննարկվել են նաև արձանագրված բացթողումները, ներկայացվել դրանց շտկման առաջարկություններ:
Ամփոփելով ներկայացված զեկույցները, զորամիավորման հրամանատարը համապատասխան հրահանգներ է տվել ստորաբաժանումների ղեկավարներին, խրախուսել լավագույն զինծառայողներին։

The results of the work completed were summed up
13 April, 2022 17:59On April 13, the results of the work carried out in the first quarter of the 2022 academic year were summed up in the N military unit.
During the meeting, it was reported on the work carried out in the direction of strengthening combat readiness, organization of combat duty, logistical and technical support. The identified shortcomings were also discussed, suggestions for their correction were presented.
Summing up the presented reports, the commander of the military unit gave relevant instructions to the heads of the subdivisions, encouraged the best servicemen.