12 Ապրիլի, 2022 15:50N զորամիավորումում ամփոփվել են 2022 թվականի ուսումնական տարվա 1-ին եռամսյակի արդյունքները։
Զորամիավորման հրամանատարի տեղակալներն ու զորամասերի հրամանատարները զեկուցել են մարտական պատրաստության, մարտական հերթապահության կազմակերպման, թիկունքային և տեխնիկական ապահովման ուղղությամբ կատարված աշխատանքների մասին, նշել առկա խնդիրները:
Ամփոփելով խորհրդակցության արդյունքները՝ զորամիավորման հրամանատարը հանձնարարականներ է տվել արձանագրված թերությունների շտկման վերաբերյալ, առաջադրել հետագա աշխատանքների կազմակերպման խնդիրներ, խրախուսել լավագույն զինծառայողներին։

12 April, 2022 15:50The results of the 1st quarter of the 2022 academic year were summed up in the N military unit.
The deputy commanders of the military unit and the commanders of the military units reported on the work completed in combat training, organization of combat duty, rear and technical provision works, identified the existing problems.
Summing up the results of the consultation, the commander of the military unit gave instructions on correcting the identified shortcomings, putting forward tasks for organizing further work, encouraging the best servicemen.