27 Հունվարի, 2022 16:17Հունվարի 25-ին N զորամիավորումում ամփոփվել են 2021 թ. ուսումնական տարվա ընթացքում իրականացված աշխատանքների արդյունքները։
Զորամիավորման հրամանատարի տեղակալներն ու ենթակա զորամասերի հրամանատարները զեկուցել են կատարված աշխատանքների, մարտական պատրաստության, մարտական հերթապահության կազմակերպման, թիկունքային և տեխնիկական ծառայությունների վիճակի վերաբերյալ, նշել բացթողումներն ու առկա խնդիրները:
Ամփոփելով խորհրդակցության արդյունքները՝ զորամիավորման հրամանատարը հանձնարարականներ է տվել արձանագրված թերությունների շտկման վերաբերյալ, խնդիրներ առաջադրել հետագա աշխատանքների կազմակերպման ուղղությամբ, խրախուսել տարվա ընթացքում առավել բարձր արդյունքներ գրանցած զինծառայողներին։

27 January, 2022 16:17On January 25, in the army corps N the results of the work done during the 2021 academic year were summed up.
The deputy commanders of the army corps and the commanders of the subordinate military units reported on the work done, combat readiness, organization of combat duty, state of rear and technical services, noted the omissions and existing problems.
Summing up the results of the consultation, the commander of the military unit gave instructions on how to eliminate the identified shortcomings, set tasks for organizing further work, and encouraged the servicemen who showed the highest results during the year.