18 Հունվարի, 2022 16:47N զորամիավորումում հունվարի 18-ին ամփոփվել են 2021 թ. ուսումնական տարվա ընթացքում իրականացված աշխատանքների արդյունքները:
Զորամիավորման հրամանատարի տեղակալները զեկուցել են նախորդ տարվա ընթացքում կատարված աշխատանքների և արձանագրված բացթողումների վերաբերյալ։ Ամփոփելով խորհրդակցությունը, զորամիավորման հրամանատարը մատնանշել է պլանավորած կարևորագույն միջոցառումներն ու գերակա խնդիրները, հանձնարարականներ տվել հետագա աշխատանքների կազմակերպման ուղղությամբ։ Խորհրդակցության ավարտին խրախուսվել են առավել բարձր արդյունքներ գրանցած զինծառայողներն ու ստորաբաժանումները, զորամիավորման հետ համագործակցող համայնքների ղեկավարները։

18 January, 2022 16:47On January 18, the results of the work done during the 2021 academic year were summed up in army corps N.
The deputy commanders of the army corps reported on the work done during the previous year and the omissions recorded. Summing up the meeting, the commander of the army corps pointed out the most important planned events and priority tasks, and gave instructions for the organization of further work. At the end of the meeting, the servicemen and subdivisions with the highest results and the heads of the communities cooperating with the military unit were encouraged.