Ամփոփվել են կատարված աշխատանքների արդյունքները
17 Հունվարի, 2022 18:42Հունվարի 17-ին N զորամիավորումում ամփոփվել են 2021 թ. ուսումնական տարվա ընթացքում կատարված աշխատանքների արդյունքները։
Զորամիավորման հրամանատարի տեղակալներն ու զորամասերի հրամանատարները ներկայացրել են անձնակազմի մարտական պատրաստության, զինվորական կարգապահության և անձնակազմի բարոյահոգեբանական վիճակի ամրապնդման իրականացված աշխատանքները ։
Ամփոփելով նիստը՝ զորամիավորման հրամանատարը ցուցումներ է տվել ստորաբաժանումների ղեկավարներին հետագա աշխատանքների կազմակերպման վերաբերյալ, խրախուսել առավել բարձր արդյունքներ գրանցած ստորաբաժանումներին և զինծառայողներին։

The results of the work done are summarized
17 January, 2022 18:42On January 17, the results of the work done for the 2021 academic year were summed up in N army corps.
The deputy commanders of the army corps and the commanders of the military units presented the work done on the combat training of the personnel, strengthening military discipline and the morale and psychological state of personnel.
Summing up the results of the sitting, the commander of the military unit gave instructions to the heads of subdivisions on organizing further work, encouraged the subdivisions and military personnel who recorded the highest results.