14 Հունվարի, 2022 17:53Հունվարի 14-ին N զորամիավորումում ամփոփվել են 2021 ուսումնական տարվա մարտական պատրաստության և զինվորական կարգապահության ամրապնդման ուղղությամբ կատարված աշխատանքների արդյունքները։
Զորամիավորման հրամանատարը ներկայացրել է իրականացված աշխատանքները, ընդգծել արձանագրված բացթողումները շտկելու անհրաժեշտությունը: Ըստ ուղղությունների` ներկայացվել են նաև ընթացիկ խնդիրներն ու ուսումնական տարվա ընթացքում պլանավորած կարևորագույն միջոցառումները, քննարկվել առկա խնդիրների լուծման տարբերակները:
Միջոցառման ավարտին զորամիավորման հրամանատարի հրամանով խրախուսվել են առավել բարձր արդյունքներ գրանցած ստորաբաժանումներն ու զինծառայողները:

14 January, 2022 17:53On January 14, the results of the work done to strengthen the combat training and military discipline for the 2021 academic year were summarized in the N army corps.
The commander of the army corps presented the work done, stressed the need to correct the identified shortcomings. According to the directions, the current problems and the most important events planned during the academic year were presented, the solutions to the existing problems were discussed.
At the end of the event, by the order of the army corps commander, the subdivisions and servicemen who demonstrated the highest results were encouraged.